در حالی که رسانه های محلی شهرستان علی آباد کتول از برکناری محمد زنگانه از ریاست بهزیستی این شهرستان و جایگزینی خانم سرگزی در روز پنجشنبه 11 مهر ماه خبر دادند که جوهر این حکم  خشک نشده ، برگشت خورد.

به گزارش گلستان ما ؛ روز پنجشنبه 11 مهر ساعت 12 ظهر ،  حکم ابراهیم غفاری مدیرکل بهزیستی گلستان مبنی بر برکناری محمد زنگانه از سمت ریاست بهزیستی علی آباد کتول توسط امیر میرفندرسکی قایم مقام بهزیستی گلستان ابلاغ گردید.

بلافاصله بعد از این خبر تماس ها و تحرکات سیاسیون علی آبادکتول آغاز شد و اولین واکنش توسط فرماندار علی آباد کتول که اظهار کرده بود رییس جدید را به رسمیت نمی شناسد و از حضور وی در جلسات شورای اداری استقبال نخواهد کرد.

از سویی ، نماینده هم که نیاز  به همراهی یک رییس تمام اختیار در این پست ، در ماههای منتهی به انتخابات دارد ، توسط نزدیکانش فشارهای خود را بر مدیرکل افزایش داد و در نهایت این ابلاغ روز جمعه و در تعطیلی اداره کل بهزیستی برگشت خورد.

شنیده ها حکایت از آن دارد که برخی از خواص سیاسی منتصب به قوم بزرگ سیستانی معتقد هستند که مدیر کل بهزیستی نباید با اعتبار کاری خانم سرگزی که سالها در آرامش و بدون حاشیه و سیاسی کاری به مددجویان این اداره خدمت کرده است اینگونه برخورد می کرد .

 تعدادی هم نوک پیکان را به سمت نماینده و فرماندار منصوب به ایشان نشانه گرفته اند که چرا با درخواست ریاست یک سیستانی در اداره بهزیستی که باید فارغ از مسایل سیاسی بفکر خدمت به معلولین و نیازمندان باشد مخالفت کرده اند؟

در هر حال بعد از برکناری صمدضیایی از ریاست جهادکشاورزی علی آبادکتول و برگشت ایشان به این پست بعد از چند ماه ، برکناری دکتر ابوالفضل اسفندیاری از ریاست اداره صمت ، برکناری صالح الوستانی از ریاست اداره آموزش و پرورش ، برکناری دکتر اسفندیاری مقدم از ریاست دانشگاه ازاداسلامی و پیگیری برای جابجایی رییس اداره ارشاد اسلامی و رییس آب و فاصلاب شهری که قالبا از همراهان و طرفداران اسداله قره خانی در زمان انتخابات 94هم بوده اند گویا برو و بیا همچنان در ادارات علی ابادکتول در این روزها آن هم در سطح ریاست تا روزهای پایانی عمر نمایندگی ایشان همچنان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام /