با نزدیک شدن به ایام انتخابات و پیدا شدن گزینه های جدید به نظر می رسد انتخابات در حوزه انتخابیه علی آباد کتول رقابتی تر می شود.

به گزارش گلستان ما ؛ کانال تلگرامی گرگان پرس نوشت :  سید یعقوب میرکتولی از مدیران و شخصیت های برجسته و ملی شهرستان علی آباد کتول است که در حال حاضر مدیر کل راهداری و خدمات جاده ای استان البرز می باشد .

او از چهره های شاخص قوم بزرگ کتول در شهرستان علی آباد می باشد که زمانی مدیریت راهداری استان گلستان را نیز به عهده داشته و به عنوان مدیری سالم ، پاکدست ، مردمی و عملگرا شناخته شده است.

گفته شده تعدادی از متنفذین شهرستان علی آباد کتول از او خواسته اند تا برای انتخابات آتی مجلس به میدان بیاید و هوای تازه ای در کالبد خسته دیار کتول تزریق کند .

به نظر می رسد با ضعف عملکرد نماینده فعلی و رویگردانی مردم منطقه به دلیل عدم تحقق وعده های چهار سال گذشته اقبال میرکتولی بیشتر از سایر گزینه ها باشد .

این پایگاه خبری اضافه می کند ؛ در کنار این گزینه جدید ، اسدالله قره خانی نماینده فعلی هم به شدت کار می کند و از طرفی رحمت الله نوروزی نماینده دوره قبلی این حوزه نیز بخاطر اقدامات مثبتی که انجام داده بود ، از اقبال خوبی برخوردار است .

همچنین شنیده هایی هم وجود دارد دکتر محمد مهدی نادری استاد خوشنام و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر نیز تمایل دارد از حوزه انتخابیه علی آباد کتول نامزد انتخابات مجلس بشود .

از دیگر گزینه هایی که نامشان جهت حضور در انتخابات مجلس زمزمه می شود اسفندیاری رئیس سابق صنعت ، معدن و تجارت علی آباد ، حسن اصلانی معاون پشتیبانی سازمان صمت استان و اسفندیاری رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی علی آباد کتول اشاره کرد .

انتهای پیام /