اخبار لحظه به لحظه شمارش آراء در شعبه های اخذ رای استان گلستان را در ادامه بخوانید .

به گزارش گلستان ما ؛ اخبار غیر رسمی از شمارش آرا در انتخابات شکوهمند 7 اسفند ماه حکایت از این دارد :

00:41: آیت الله سید کاظم نورمفیدی از حوزه انتخابیه استان گلستان به عنوان نماینده مجلس خبرگان در شمارش آرا پیشی گرفت.

00:51 حوزه انتخابیه گنبد ؛ قرجه طیار و عبدالصمد بردی پور به ترتیب پیشتاز انتخابات در این حوزه می باشند. اختلاف زیادی بین ارا این نامزها با دیگر کاندیدا وجود دارد.

01:02 حوزه انتخابیه شرق استان گلستان ؛ پیش افتادن شهرام غراوی از سایر رقبا در این حوزه انتخابیه محسوس است.

01:14 رقابت تنگاتنگی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا وجود دارد و با شمارش هر صندوق آرا هر نامزد جابجا می شود . رقابت به حدی نزدیک است که پیش بینی آن بسیار دشوار می باشد.

01:25  نتایج شمارش آرا مجلس خبرگان در حوزه انتخابیه علی آباد کتول : آیت الله شاهرودی اول- آیت نورمفیدی دوم- آیت الله سعدی سوم .

01:31 حوزه انتخابیه شرق استان گلستان ؛ " شهرام کوسه غراوی " از سایر رقبا در این حوزه انتخابیه پیش افتاد.

01:47 اخبار رسیده از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر از نزدیکی آراء غلامعلی کوهساری ، علیرضا ابراهیمی ، مرادعلی منصوری رضی و چهارم شدن رضا صابری با فاصله زیاد از 3 نامزد فوق خبر می دهد .

02:09 قرجه طیار از حوزه انتخابیه گنبدکاووس در شمارش آرا پیشی گرفت .

02:16 آیت الله نورمفیدی و آیت الله شاهرودی ، نامزدهای مجلس خبرگان رهبری با کسب آرا مجددا دو نماینده این استان در مجلس خبرگان رهبری شدند و با آرا مردم در سمت فعلی خود ابقاء گردیدند .

02:40 حوزه انتخابیه علی آباد کتول ، اسدالله قره خانی و رحمت الله نوروزی به ترتیب ذکر شده پیشتاز هستند.

03:23 حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ، نبی هزارجریبی از سایر رقبا پیش افتاده است . و تربتی نژاد ، طاهری ، امانزاده و امامی در رده های بعدی قرار دارند و کماکان آرا در حال شمارش می باشد .

03:43 حوزه انتخابیه آزادشهر و رامیان ؛ علیرضا ابراهیمی از سایر رقبا در این حوزه انتخابیه پیش افتاده و اختلاف آرا وی با دیگر نامزدها محسوس است . مراد منصوری و غلامعلی کوهساری بترتیب در ادامه لیست قرار دارد و کماکان آراء در حال شمارش است.

04:00  حوزه انتخابیه گنبد کاووس ؛ " قرجه طیار " از سایر رقبا در این حوزه انتخابیه پیش افتاد و با این آرا کسب شده ، نماینده این حوزه بعد از تایید صحت انتخابات توسط شورای نگهبان می باشد .

04:07 حوزه انتخابیه غرب استان ؛ " رامین نورقلی پور " از سایر رقبا در این حوزه انتخابیه پیش افتاد .

06:14 حوزه انتخابیه شرق استان ؛ با پایان شمارش آراء در این حوزه انتخابیه مینودشت ، گالیکش ، کلاله و مراوه تپه ؛ " سید نجیب حسینی و شهرام کوسه غراوی " به دور دوم راه یافتند .

06:34 حوزه انتخابیه غرب استان ؛ با پایان شمارش آرا در حوزه انتخابیه کردکوی ، بندرگز ، ترکمن و گمیشان ؛ "رامین نورقلی پور و رحمت اله جلالی " به مرحله دوم راه یافتند .

06:53 حوزه انتخابیه آزادشهر و رامیان ؛ با پایان شمارش آرا در این حوزه انتخابیه " علیرضا ابراهیمی " پیروز انتخابات در این حوزه شد .

06:53 حوزه انتخابیه علی آباد کتول ؛ با پایان شمارش آرا در این حوزه انتخابیه " اسد الله قره خانی " پیروز انتخابات در این حوزه شد .

07:14 حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ؛ سید علی طاهری، نبی هزار جریبی ، عبدالغفور امان زاده در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا پیشتازند ، شمارش آرا ادامه دارد و تا این لحظه هیچ یک از نامزدها در مرحله اول صعود نخواهند کرد.

09:00 رییس ستاد انتخابات استان نتایج قطعی در 6 حوزه را اعلام کرد: حوزه انتخابیه گنبدکاووس قره جه طیار ، حوزه انتخابیه علی آباد کتول اسدالله قره خانی، حوزه انتخابیه آزادشهر، رامیان علیرضا ابراهیمی در مرحله اول به مجلس شورای اسلامی راه یافتند

وی ادامه داد : در حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن و بندرگز رامین نورقلی پور و رحمت اله جلالی و حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله و مراوه تپه سید نجیب حسینی و شهرام کوسه غراوی به مرحله دوم راه یافتند .

10:38 شمارش آرا همچنان در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ادامه دارد ، در این حوزه چهار تن از نامزدها به دور دوم کشیده شده است . ولی رقابت همچنان تنگاتنگ است و نتیجه با شمارش آرا هر صندوق ، کاندیداها جابجا می شوند .

15:37 نتیجه قطعی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شرق گرگان و آق قلا به ترتیب ، عبدالغفور امان زاده ، نور محمد تربتی نژاد ، نبی هزار جریبی و سید علی طاهری می باشد ، در این حوزه انتخابیه نامزدها به مرحله دوم راه یافتند .

توجه : این اخبار از منابع محلی تهیه می شود و هر چند دقت بالایی برای جمع آوری آنها اعمال شده اما به لحاظ قانونی نتایج زمانی رسمیت می یابد که از سوی فرمانداری یا استانداری مربوطه مورد تایید قرار گیرد و پس از تایید نهایی شورای نگهبان قابل استناد می باشد .

لازم به ذکر است طبق اطلاعیه شماره ۳۶ ستاد انتخابات کشور؛ ملاک نتایج آرا اطلاعیه رسمی ستاد انتخابات کشور است .

انتهای پیام /