رئیس کل دادگستری گلستان گفت: کارخانه مینودشت که از دو سال پیش به علت مشکلات مالی تعطیل شده بود با تلاش دادگستری گلستان، دوباره رونق گرفت و اکنون  حدود 60 کارگر بر سر کار خود بازگشتند.

به گزارش گلستان ما؛ هادی هاشمیان امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: این کارخانه از دو سال پیش به علت مشکلات مالی و اختلاف شرکا تعطیل شده بود اما با تلاش دادگستری استان و پس از چند بار نشست و بازدید از کارخانه ، دوباره رونق گرفت.

وی افزود: پس از ماه‌ها تعطیلی و بیکار شدن همه کارگران، اکنون 60 کارگر به کار بازگشته‍اند که با افزایش تولید، تعداد کارگران بیشتر خواهد شد.

رئیس کل دادگستری گلستان تصریح کرد:  این چهارمین واحد تولیدی استان است که از ابتدای امسال رونق دوباره گرفته و در مجموع 370 نفر در این واحدها مشغول به کار شده‌اند.

وی یادآورشد: سال گذشته نیز با تلاش‌های انجام شده از بیکار شدن 350 کارگر جلوگیری شد.

هاشمیان خاطرنشان کرد: مشکلات تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه استان مستقر در مرکز استان با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط بررسی و برای رفع آن چاره‌اندیشی می‌شود.

رئیس کل دادگستری گلستان در خاتمه گفت: براساس بخشنامه ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه که به همه دادستان‌ها و واحدهای اجرایی ثبت هم اعلام کرده‌ایم هیچ کارخانه یا ابزار و سایل تولید در استان توقیف نمی‌شود.

انتهای پیام/

آخرین مطالب