مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت : ملک جمعیت هلال احمر در محل کانون اصلاح و تربیت سازمان زندانها در گرگان موصوف به ملک زندان بویه بعد از۳۴ سال به جمعیت هلال احمر گلستان بازگردانده شد.

به گزارش گلستان ما ؛ هروی مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان با اعلام این خبر اظهار کرد: این ملک قبل از پیروزی انقلاب به جمعیت شیر و خورشید سرخ ایران تملیک گردید که در سال های ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی حسب ضرورت به منظور راه اندازی اردوگاه بازپروری معتادان در اختیار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت و درسال 1364 به عنوان کانون اصلاح و تربیت به سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی تحویل گردید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان خاطر نشان کرد: در سال 1388 پیگیری قضایی در خصوص باز پس گیری از مقدار 13712 متر مربع از عرصه و اعیان موجود در زمین مذکور آغاز گردید که طی آن حکم خلع ید سازمان مذکور صادر گردید و متعاقبا حکم اجرائیه در تاریخ 1389 صادر شد اما به دلایلی به تاخیر افتاد.

وی در ادامه افزود: از ابتدای سال۱۳۹۷ پس از پیگیری های متعدد در نهایت پس از 34 سال در تاریخ 98/5/6 با دستور مقام قضایی ملک موصوف به بویه به املاک جمعیت هلال احمر استان باز گردانده شد.

هروی افزود: ان شا الله این ملک به سایت آموزش های تخصصی امدادی جمعیت هلال احمر گلستان تبدیل خواهد شد .

گفتنی است؛ ارزش تقریبی این ملک پانصد میلیارد ریال می باشد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب