بسم الله الرحمن الرحیم

مخاطب گرامی ، سلام

پایگاه خبری تحلیلی " گلستان ما " ، پربازدیدترین و بروزترین پایگاه اطلاع رسانی استان گلستان به شما خوشامد عرض می کند .

تبلیغات هدفمند در راستای معرفی یک برند یا شرکت یا موسسه یا فروشگاه ، از جمله مهم ترین مواردی است که در صورت درست انتخاب شدن می تواند پیامدهای ایده آلی را برای آن مجموعه به ارمغان بیاورد .

قدرت رسانه های تخصصی در زمینه های مختلف به دلیل مخاطبین خاصی که در میان این گونه گروه ها به دنبال مطلب و یا اطلاعات مورد نظرشان می گردند ، همواره توانسته تا به کمک فعالان عرصه های مختلف بیاید.

" گلستان ما " به عنوان فعال ترین پایگاه خبری تحلیلی در استان گلستان ، جایگاه بسیار مناسبی است تا به وسیله آن بتوانید برند خود را به صدها هزار مخاطب از استان و سراسر کشور در این مجموعه معرفی نمایید.

راهکارهای مختلف تبلیغاتی در "گلستان ما " ، بسته به نیاز شما قادر خواهد بود تا به بهترین شکل ممکن ، کالا ، سرویس و یا مجموعه شما را به گروه مخاطب هدف این دسته بشناساند .

علاوه بر پلن تبلیغات بنر و متنی ( که لینک آن nofollow خواهد بود ) ، چند شیوه ایده آل دیگر نیز برای تبلیغات در " گلستان ما " وجود دارد :

-     مقاله سفارشی : آگهی شما در این پلن ، می تواند یک گزارش خبری و یا تصویری از محصولات شما ،‌ خط تولید و یا خدمات شما باشد . تجربه نشان داده که مطالبی با این دسته بندی ، همواره ضمن بازدید مناسب و مستقیم روی سایت ، از طریق جستجوی کاربران در موتورهای جستجو نیز به دفعات زیادی مشاهده می شوند .

به همین دلیل است که در حال حاضر ، شرکت های بزرگ ، این شیوه را نسبت به تبلیغات مستقیم روی سایت ها و وبلاگ ها ترجیح می دهند . از طرفی ، لوگوی شرکت شما برای همیشه در بالای این مطالب باقی خواهد ماند .

-     رپورتاژ آگهی : آگهی شما در این پلن در قالب یک مطلب با برچسب تبلیغاتی ، در صفحه اصلی و همه مطالب سایت دیده  می شود و این فرصت بسیار خوبی برای شناساندن نام شرکت و یا سرویس تان به کاربران علاقه مند ایرانی است.

-     تبلیغات استانی : در این نوع تبلیغ شما می توانید ، آگهی خود را تنها در صفحاتی که مربوط به استان گلستان می باشد ،‌ قرار دهید .

-    تبلیغ در بخش های خاص : در این نوع تبلیغ هم شما می توانید ،‌ آگهی خود را در بخش مورد نظر خود از نظر ورزشی ،‌ اجتماعی ، حوادث ، سیاسی ، تاریخی ، هنری و ... قرار دهید .

** محل نمایش آگهی‌ها در صفحه اول سایت :

 

 

** محل نمایش آگهی‌ها در صفحه نمایش خبر :

 

** سفارش تبلیغ :

برای اطلاع از شرایط و قیمت تبلیغات در پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما و ثبت سفارش خود می‌توانید از طریق ایمیل ads@golestanema.com  و یا با شماره تلفن 09359905363  آقای منصوری تماس بگیرید.

همچنین در صورت وجود هر گونه نظرات و پیشنهادات برای انجام تبلیغاتی خارج از موارد معرفی شده در این صفحه ، می‌توانید آن‌ را با ما در میان بگذارید.