مراسم تکریم و معارفه رئیس و جانشین بسیج اساتید گلستان با حضور رییس سازمان بسیج اساتید کشور در گرگان برگزارشد.

به گزارش گلستان ما؛ آینن تکریم و معارفه رئیس و جانشین بسیج اساتید گلستان شامگاه چهارشنبه با حضور سردار معروفی؛ فرمانده سپاه نینوا و زارعی ؛ رییس سازمان بسیج اساتید کشور در گرگان برگزارشد.

سردار حسین معروفی در جمع روسای دانشگاه های گلستان، اظهار کرد: گفتمان مقاومت ، گفتمان انقلابی و جهادی همگی از دفاع مقدس سرچشمه گرفته است و باید روی این حوزه ها در دانشگاه کار کرد.

وی افزود: گفتمان خدمات اجتماعی مفهومش نوکری مردم است و وفاق ملی ما نیز ناشی از گفتمان وحدت حول امام جامعه است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: دشمن میخواهد روحیه جهاد و شهادت را از ما بگیرد اما گفتمان جهاد و شهادت که مایه آرامش  است باید در بعدی وسیع توسعه یابد.

image 2019 10 9 19 56 43 820 G8r

وی بیان کرد: گفتمان ولایت پذیری هم یعنی ذوب بودن در ولایت و مطیع امر حسین زمان بودن و باید بدانیم خیمه گاه حسین زمان ایران اسلامی است.

معروفی همچنین گفت: گفتمان کادرسازی در جبهه انقلاب با تکیه به جوانان نیاز امروز کشور ماست و اساتید بسیجی در تربیت دانشجوی انقلاب همت داشته باشند.

وی ادامه داد: گفتمان فضای مجازی در این جنگ نابرابر رسانه ای باید به نحو احسن و به نفع جریان انقلاب اسلامی تقویت شود.

معروفی  اذعان کرد: گفتمان استکبار ستیزی ، گفتمان سبک زندگی و گفتمان معنویت و اخلاق اگر گسترش یابد بسیاری از مشکلات امروز را حل خواهد کرد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان اضافه کرد: گفتمان اقتصاد مقاومتی راه برون رفت اقتصاد بیمار ماست زیرا مشکل این اقتصاد وابستگی به نفت است و راه علاج عدم وابستگی اقتصاد به نفت و در پیش گرفتن سیاست های اقتصاد مقاومت است.

image 2019 10 9 19 55 26 262 llc

در این مراسم از زحمات غلامرضا منتظری و ابراهیم مهقانی ؛مسئول و جانشین سابق بسیج اساتید استان تجلیل، علیرضا خواجه شاهکویی به عنوان مسئول سازمان بسیج اساتید سپاه نینوا معرفی شد.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها